Bft Dairesel Kapı Motoru

Bft Dairesel Kapı Motoru

Daha çok bahçe kapılarında kullanıldığını görebileceğimiz, tesis giriş kapılarında ya da şirket girişlerinde de karşımıza çıkan BFT dairesel kapı motoru aracınızdan inmenize gerek kalmadan kapıların açılmasını sağlayan motorlardır. Bir veya iki kanada sahip olan bahçe kapılarına takılarak çeşitli güvenlik sistemleri ile açılıp kapanması mümkün olan bu kapılar sayesinde aracınızı bahçenizden içeri sokarken çok daha rahat olabileceğinizden emin olabilirsiniz.

BFT dairesel kapı motorları kanatlı kapılara sahip olan genellikle 90 derece açılan kapılara monte edilmektedir. Bu kapıların açıp kapanabilen bir ya da iki kanadının olduğunu ve sabit duran kenar direklerine sahip olduğunu görebilmek mümkündür. Belirlenen yöne doğru açılan bu kanatlar sayesinde araç ya da yaya girişinin yapıldığını görebileceğimiz bu kapıların açılması için her defasında insan gücüne gerek duymamak için kapı motorlarının kullanılması çok daha doğru ve pratik bir seçenek olacaktır.

Açılıp kapanma işlemleri sırasında kapılarınızın çevresinde herhangi bir cisim ya da kişi olması durumuna karşı da oldukça güvenli bir kullanım imkânı sağlayan BFT dairesel kapı motoru modelleri üzerinde bulunan algılayıcılar sayesinde de önceden engelleri fark ederek açma ve kapama işlemlerini durdurabilmektedir. Böylelikle herhangi bir eşyanıza ya da herhangi bir kişiye açma kapama işlemi sırasında zarar gelmesi de engellenebilmektedir.

Bft Dairesel Kapı Motoru İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ