Bft Seksiyonel Kapı Motoru

Bft Seksiyonel Kapı Motoru

Yaşam alanlarınızda estetiği ve kaliteyi en uygun fiyatlarla çeşitli otomatik kapı sistemleriyle yansıdan bft Türkiye seksiyonel kapı üretimiyle de otomatik kapı ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Toplu konut, apartman, villa ve otopark girişleri başta olmak üzere endüstriyel tesis girişlerinde de garaj kapısı olarak tercih edebileceğiniz seksiyonel kapılar akıllı teknolojik imkanlarla üretilerek müşterilerimize sunulmaktadır.

Seksiyonel kapı üretiminin yanı sıra bu tip kapılarınıza uyum sağlayacak ve sorunsuz çalışmasını elverişli hale getiren motor üretimini de gerçekleştiren firmamız, kullanım konforunuzu da göz önüne alarak zengin aksesuar çeşitleri üretimini de gerçekleştirmektedir. Teknolojinin sunduğu imkanlardan en hızlı şekilde sonuna kadar yararlanan firmamız kaliteli ürünlerle ihtiyacınız olan kapıların üretimini gerçekleştirerek en uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Kontrol ünitesinden rahatlıkla otomatik çalışma parametrelerini ayarlayabileceğiniz gibi enkoder sistemle de kapı sonlandırma ayarlarını kendiniz ayarlayabilmektesiniz. Tüm güvenlik standartlarına uyumlu şekilde dizayn edilen bu otomatik kapı sistemleri basit montaj özelliği de göstererek tavana herhangi bir parçaya gerek duyulmadan rahatlıkla sabitlenebilmektedir. Hemen her türlü zorluğa dayanım gösterecek şekilde üretilen otomatik kapılarınız canlı veya cansız nesne ile çarpışması esnasında emniyet sistemi devreye girerek aksi yönde hareket etmesi sağlanmaktadır.

Çeşitli özellik ve aksesuarlarla kullanım kolaylığı ön plana çıkarılan seksiyonel kapılarınız kaliteli işçilikle siparişleriniz sonrası seksiyonel kapı servisi tarafından kurulumu gerçekleşmektedir. Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz kısa sürede montajı tamamlayarak seksiyonel kapılarınızı yaşam alanlarınızda kullanılabilir hale getirmektedir. Ayrıca bft Türkiye garantisinde üretilen otomatik kapılarınızda olması muhtemel herhangi bir arıza durumunda seksiyonel kapı servisi departmanını arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. Kısa sürede kapınıza gelen güler yüzlü personellerimiz sorun olan arızayı gidererek kapılarınızı sorunsuz kullanımlarınıza hazır hale getirmektedir. Uzum ömürlü olarak kullanabileceğiniz otomatik seksiyonel kapılarınızda her türlü ve soru ve sorunlarınız için seksiyonel kapı servisi departmanını rahatlıkla arayabilirsiniz. Doğru kullanım sonrası hiçbir sorun yaşamayacağınız otomatik kapılarınız yaşam alanlarınızda estetiği yansıtarak müşterilerimize zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır. Sizler de siparişlerinizi vakit kaybetmeden bft Türkiye ile iletişime geçerek verebilir. Seksiyonel kapı servisi personellerimizden yardım alabilirsiniz.

Bft Seksiyonel Kapı Motoru İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ